MED City Proje HakkındaKaliteyi MED City’le yaşayın;

Daire içinde Serra Seramik, ByDoor kapılar kullanılırken, Makel Akıllı Ev Sistemi ve Hes Kablo, Panasonic ile duvar içinde son derece güvenli bir şekilde iletilen elektrik sistemleri tüm binaya yayılmaktadır. Knauff alçıpan ve All alçı ile kusursuz şekilde örtülmüştür bina, FıratPen tarafından döşenen camlar Aligador marka boya ve yalıtımla desteklenmiştir. Banyo ve mutfak su tesisatlarında lider markalardan olan Vitra-Artema tercih edilirken, banyo duşa kabininde Hüppe, İroko ağaç kullanılmıştır. 300 tonluk su deposuna sahip MED City, ayrıca sahip olduğu jeneratör ile binada bulunan daire sayısının iki katına yetecek kadar enerjiyi sağlayabilmektedir. Son olarak Ahşap Çamsan ile tüm zemin parkeyle kaplandıktan sonra Wectore asansörlerle yaşam alanınız size doğru yükselmektedir.


 

Yaşam alanınızı
MED City’ye taşıyın;


 

Mardin'in merkezinde, Diyarbakır kavşağına sadece 200 metre uzaklıkta bulunan MED City, gerek konumu gerekse mühendislik ve mimari yapısıyla olsun bölgedeki en iddialı ve özel projedir. Çevresinde fırın, eczane, market gibi tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz dükkanların olmasının yanında Havalimanı ve MOVA AVM’ye sadece 10 km uzaklıkta bulunan MED City, acil durumlarda ulaşabilmeniz için devlet hastanesine 500, özel hastaneye ise sadece 50 metre uzaklıkta yer almaktadır.


Aklınızda hiçbir soru kalmaması için kaliteli çekimlerimizle, aradığınız ve merak ettiğiniz daireyi bir tık ile görebilirsiniz. 360 derecelik çekimle tüm daireyi en ince ayrıntısına kadar inceleyebilir, Hasduy güvencesiyle evi kontrol edebilirsiniz.

360° Sanal Tur

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan MED City’de siz de yerinizi ayırtın;

Bulunduğu bölge artıları dışında konforu ve kaliteyi de en doğru şekilde size sunan MED City, Radial temel üzerinde c30 beton kullanarak inşa edilen sağlam bir yapıdır. Premium kalite malzemelerle döşenen MED City, 2 blok içinde her katta 2 daire olmak üzere 8’er kata dağılmış 32 daireden oluşmaktadır. Daireler 200 m² brüt kullanım alanına sahip iken, bodrum, zemin ve 1’inci katlar dükkan olarak tasarlanmıştır. Bodrum ve zemin katlarda 1250 m² mevcut iken, 1’inci kattaki alanlar 800 ve 600 m² toplamda 1400 m² alan sunmaktadır. Son olarak da dairenize ulaşmak için kullanacağınız 10 kişilik 2 adet asansör MED City’de sizi beklemektedir.

Konum


Daha Büyük Görüntüle